Fundusz Toyoty

Lista rankingowa I edycja Funduszu Toyoty - POWIAT OŁAWSKI
07.12.2020

Lista rankingowa I edycja Funduszu Toyoty - POWIAT OŁAWSKI

Szanowni Wnioskodawcy do Funduszu Toyoty – POWIAT OŁAWSKI

Z wielką przyjemnością pragniemy pogratulować i podziękować Państwu za trud, który włożyliście w przygotowanie wniosków o dofinansowanie. W tym roku, w ramach I edycji konkursu dedykowanego dla obszaru powiatu oławskiego wpłynęło 5 wniosków.

4 grudnia 2020r odbyło się posiedzenie Komisji Dotacyjnej konkursu, która jednogłośnie podjęła decyzję, żeby do II etapu konkursu dopuścić wszystkie złożone wnioski.

Zgodnie z regulaminem konkursu, Komisja Dotacyjne przyznała punkty wg kryteriów ilościowych i jakościowych. Lista rankingowa projektów po przyznaniu ww. punktów przedstawia się następująco:

1. Stowarzyszenie Ekologiczne "Etna"
- projekt „Na pomoc mopkom. Poprawa warunków życia nietoperzy”
- 155 punktów

2. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju i integracji, Chwałowice,
- projekt „Chwałowicka EKOSFERA – jedz zdrowo”
- 130 punktów

3. Sołectwo Łęg, Urząd Miasta i Gminy Jelcz- Laskowice,
- projekt „Mini siłownia pod kwitnąca wiśnią”
- 125 punktów

4. UKS MOTO Jelcz – Laskowice
- projekt „Rowerowa Edukacja dla Kierowców”
- 120 punktów

5. Klub Modelarstwa Samochodowego, Jelcz-Laskowice
- projekt „Remont i modernizacja toru modelarskiego do wyścigów modeli samochodów”
- 115 punktów

Przypominamy, że ww. wyniki to lista rankingowa projektów w ramach I etapu konkursu. II etap konkursu to przygotowanie wizualizacji Waszych projektów i złożenie skorygowanych wniosków (od 9.12.2020 do 5.03.2021) oraz głosowanie lokalnej społeczności (15-28.03.2021). Na postawie sumy punktów zdobytych w ramach I i II etapu naszego konkursu będzie stworzona ostateczna lista rankingowa konkursu i ogłoszona 30 marca 2021r. Proszę zapoznać się z treścią regulaminu konkursu na stronie www.fundusztoyoty.pl

Uwaga Wnioskodawcy
W dniach 7-9 grudnia 2020 wysłany zostanie do Państwa mail z informacją o dalszych krokach, które musicie postawić, aby zacząć przygotowywać wizualizację Waszych projektów. Zgodnie z regulaminem konkursu wizualizację projektów będą przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół w Jelczu – Laskowicach i Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 w Wałbrzychu, pod nadzorem nauczycieli. W sprawie dalszych działań związanych z wizualizacją Waszych projektów oraz ewentualna korektą wniosków skontaktuje się z Państwem przedstawiciel Zespołu Szkół w Jelczu-Laskowicach.

Jeszcze raz GRATULUJEMY

Współpraca