Fundacja Edukacji Europejskiej

zasada konkurencyjności

ZORR/7/AR/XII/2018 - środki czystości
21.12.2018

W ramach procedury rozeznania rynku Fundacja Edukacji Europejskiej zaprasza do składania ofert na sprzedaż lub sprzedaż wraz z dostarczeniem środków czystości w ramach projektu „Wałbrzyskie Maluchy – Aktywni Rodzice”.

UWAGA!
doprecyzowując 2 elementy specyfikacji zakupowej:
Worki do odkurzacza: Zelmer Odyssey ZVC307HT a'4
Mop: okrągły mop obrotowy np Vileda

  1. Przedmiotem rozeznania jest zakup środków czystości do funkcjonowania Żłobka w ramach projektu „Wałbrzyskie Maluchy – Aktywni Rodzice”.
  2. Kod CPV: 39830000-9
  3. Szczegółowa specyfikacja elementów zamówienia wraz z ilościami stanowi załącznik nr 1 do ogłoszenia
  4. Oferenci mogą proponować inną pojemność poszczególnych środków oraz środki równoważne z zachowanie 10% tolerancji łącznej pojemności danego składnika zamówienia.
  5. Zamawiający dopuszcza możliwość zamawiania również innych środków czystości poza elementami będącymi obecnie przedmiotem zamówienia. Ilości mogą być zmieniane na przestrzeni kolejnych miesięcy zgodnie z zapotrzebowaniem w żłobku.

Oferty na realizację zadania można składać na formularzu będącym załącznikiem nr 1 i 2 do niniejszego ogłoszenia do dnia 02 stycznia 2019 do godziny 11:00 drogą elektroniczną na adres: lukasz@fee.org.pl (np.: skan podpisanej oferty). Oryginały ofert po wezwaniu należy dosłać do biura fundacji na adres: Fundacja Edukacji Europejskiej, ul. Dmowskiego 2/4, 58-300 Wałbrzych.

Szczegóły w załącznikach.

Załączone dokumenty:

  1. Pełna treść ogłoszenia/zapytania ofertowego [923 KB]
  2. Załącznik nr 1 - szczegółowa specyfikacja [13 KB]
  3. Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy [190 KB]

Współpraca